Produkty na wagę (owoce i warzywa) sprzedajemy co 0,5 kg. 

Bestsellery
Banan
Banan
5,90 zł
kg
Cebula biała
Cebula biała
2,00 zł
kg
Cukinia
Cukinia
2,50 zł
szt.
Pomidor malinowy
Pomidor malinowy
6,90 zł
kg
Ogórek zielony
Ogórek zielony
3,90 zł
kg
Kukurydza kolba
Kukurydza kolba
5,00 zł
szt.
Wiśnie - łubianka 3kg
Wiśnie - łubianka 3kg
15,90 zł
szt.
Kiwi
Kiwi
1,90 zł
szt.
Szpinak baby (125g)
Szpinak baby (125g)
5,50 zł
szt.
Nektarynka
Nektarynka
12,00 zł
kg
Jabłko
Jabłko
4,50 zł
kg
Rzodkiewka
Rzodkiewka
2,90 zł
szt.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Idealne na przekąskę, jak i do wypieków oraz wszelkiego rodzaju koktajli czy deserów - świeże owoce. Są zdrowe, smaczne, a przy tym można je jeść na surowo!

Soczyste jabłka, arbuzy, pomarańcze, brzoskwinie, nektarynki, a może słodkie truskawki? To nie koniec naszej oferty. Sklep z owocami swiezadostawa.com.pl posiada w asortymencie również melony, mango, kiwi, ananasy, borówki, awokado, cytryny, banany i wiele innych produktów. Aktualny asortyment znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Realizujemy zamówienia na terenie Piaseczna oraz okolic. Możliwy jest również dowóz do klientów z południowych dzielnic Warszawy. Zapraszamy do złożenia zamówienia! Zapewniamy szybką dostawę, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że zakupy dotrą do nich w błyskawicznym tempie, a zamówione produkty będą świeże.

Produkty na wagę sprzedawane są co pół kilograma.

Ananas duży

Ananas duży
Ananas duży

Dostępność: dostępny

Cena: 14,90 zł
( 1 szt. = 14,90 zł )
szt.

Ananas mały

Ananas mały
Ananas mały

Dostępność: dostępny

Cena: 9,90 zł
( 1 szt. = 9,90 zł )
szt.

Arbuz - ok. 6 kg

Arbuz - ok. 6 kg
Arbuz - ok. 6 kg

Dostępność: dostępny

Cena: 25,90 zł
( 1 szt. = 25,90 zł )
szt.

Arbuz połówka - około 3 kg

Arbuz połówka - około 3 kg
Arbuz połówka - około 3 kg

Dostępność: dostępny

Cena: 13,90 zł
( 1 szt. = 13,90 zł )
szt.

Awokado

Awokado
Awokado

Dostępność: dostępny

Cena: 6,90 zł
( 1 szt. = 6,90 zł )
szt.

Banan

Banan
Banan

Dostępność: dostępny

Cena: 5,90 zł
( 1 kg = 5,90 zł )
kg

Borówka amerykańska (250 g)

Borówka amerykańska (250 g)
Borówka amerykańska (250 g)

Dostępność: dostępny

Cena: 7,90 zł
( 1 szt. = 7,90 zł )
szt.

Brzoskwinia

Brzoskwinia
Brzoskwinia

Dostępność: duża ilość

Cena: 10,90 zł
( 1 kg = 10,90 zł )
kg

Cytryna

Cytryna
Cytryna

Dostępność: dostępny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 9,90 zł )
kg

Grapefruit

Grapefruit
Grapefruit

Dostępność: dostępny

Cena: 4,50 zł
( 1 szt. = 4,50 zł )
szt.

Gruszka

Gruszka
Gruszka

Dostępność: dostępny

Cena: 6,90 zł
( 1 kg = 6,90 zł )
kg

Jabłko

Jabłko
Jabłko

Dostępność: duża ilość

Cena: 4,50 zł
( 1 kg = 4,50 zł )
kg

Kiwi

Kiwi
Kiwi

Dostępność: dostępny

Cena: 1,90 zł
( 1 szt. = 1,90 zł )
szt.

Limonka

Limonka
Limonka

Dostępność: dostępny

Cena: 2,50 zł
( 1 szt. = 2,50 zł )
szt.

Maliny - 250 gram

Maliny - 250 gram
Maliny - 250 gram

Dostępność: dostępny

Cena: 7,90 zł
( 1 szt. = 7,90 zł )
szt.

Mandarynka

Mandarynka
Mandarynka

Dostępność: dostępny

Cena: 7,90 zł
( 1 kg = 7,90 zł )
kg

Mango

Mango
Mango

Dostępność: dostępny

Cena: 6,50 zł
( 1 szt. = 6,50 zł )
szt.

Melon żółty

Melon żółty
Melon żółty

Dostępność: dostępny

Cena: 8,90 zł
( 1 szt. = 8,90 zł )
szt.

Mix owoców (500g)

Mix owoców (500g)
Mix owoców (500g)

Dostępność: dostępny

Cena: 11,90 zł
( 1 szt. = 11,90 zł )
szt.
  • nowość

Morele

Morele
Morele

Dostępność: dostępny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 12,90 zł )
kg

Nektarynka

Nektarynka
Nektarynka

Dostępność: duża ilość

Cena: 12,00 zł
( 1 kg = 12,00 zł )
kg

Pomarańcza

Pomarańcza
Pomarańcza

Dostępność: dostępny

Cena: 7,90 zł
( 1 kg = 7,90 zł )
kg

Pomarańcza na sok

Pomarańcza na sok
Pomarańcza na sok

Dostępność: dostępny

Cena: 4,50 zł
( 1 kg = 4,50 zł )
kg

Porzeczka czerwona (250g)

Porzeczka czerwona (250g)
Porzeczka czerwona (250g)

Dostępność: dostępny

Cena: 4,90 zł
( 1 szt. = 4,90 zł )
szt.
  • nowość

Śliwki

Śliwki
Śliwki

Dostępność: duża ilość

Cena: 8,00 zł
( 1 kg = 8,00 zł )
kg

Winogrono białe

Winogrono białe
Winogrono białe

Dostępność: dostępny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 16,90 zł )
kg

Wiśnie - łubianka 3kg

Wiśnie - łubianka 3kg
Wiśnie - łubianka 3kg

Dostępność: dostępny

Cena: 15,90 zł
( 1 szt. = 15,90 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl